Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Я, брат, за тюрьма в Рустави смотрел. Меня скоро короновать будут»…

«Я, брат, за тюрьма в Рустави смотрел. Меня скоро короновать будут»

У ТРЦ #LavinaMall є ресторан грузинської кухні #Чачасала. До цього ресторану завітали компанія молодих людей, які сіли за стіл, зняли куртки та повісили їх на персональний вішак (йде на два столи).
Через деякий час до сусіднього столику підсіли двоє. Спочатку просто сиділи, а потім вирішили також зняти куртку і повісити їх на той самий вішак.
"Нові сусіди" одразу здалися підозрілими молодику із першої компанії і він вирішив уважно прослідкувати за їх діями. Як виявилося, не дарма — хлопець побачив як "сусід" під час того як вішає куртку, нишпорить по карманам його куртки, дістає його гаманець, забирає звідти кошти і кладе вже пустий гаманець до кишені.
Мовчати хлопець не став, а просто встав і вхопив за руку нишпорку. В цей момент крадій без слів повернув кошти до гаманця і віддав його власнику. Крадій просив не викликати поліцію і вирішити все "по-чоловічому", але власник вирішив залишити ті тюремні забобони для кіно і викликав 102.
На виклик приїхали бійці ТОР-у, а тому крадій із своєю компашкою (ще два чоловіки та одна жінка, які мали "маячити" крадію по небезпеку) навіть не думали рипатися.
Через деякий час на місці прибула слідчо-оперативна група, яка оформила крадіжку та в порядку статті 208 КПК України затримала великого крадія (так він сам себе називав).
На жаль, завдяки нашому законодавство, як міру запобіжного заходу йому обрали — домашній арешт.
Каже, що так і продовжуватиме красти, бо це його робота і його "хліб". Хіба таким місце серед нормальних людей?Источник

Mission News Theme от Compete Themes.