Press "Enter" to skip to content

Бий, трощи, ламай, їдь без прав і нічого тобі не буде. Засновано на реальних подіях

Вчора нам вдалося зафільмувати дуже динамічний сюжет на Оболоні, де стався наїзд на пішохода через те, що він заблокував рух водію, який вдруге зламав шлагбаум. 
Вести суперечки і доводити хто правий, а хто ні ми не будемо. Тут цікаво зовсім інше. Цікава сама особа водія. Трохи придивившись, виявилося, що це “старий знайомий” столичних автолюбителів.
Війна за місце під шлагбаумом...
Звуть цього пана Пайкін Олександр Леонідович, 1977 року народження. А от чим саме Пайкін відомий ми вирішили написати нижче. До вчорашнього дня ми думали, що він кудись зник або просто перестав їздити на авто. А, нє – він просто пересів зі свого Ssangyong на Ford.
Одразу просимо звертати увагу на дати, спеціально їх залишали, де мали можливість.
З цим паном не може впоратися ані радник міністра МВС

ані сам міністр, який прямо у фейсбуці доручив свому підопічному розібратися

За ним ганялися патрульні Оболоні, після чого він просто взяв їх на абордаж. А трохи згодом про це у своєму Facebook написав Артем Шевченко (голова департаменту комунікацій МВД):

У своїй публікації А.Шевченко позначив Д. Евдокімова, який входить до керівного складу патрульної поліції Києва. Він, у свою чергу, у дивній манері прокоментував ситуацію (що суперечить коментарю Трояна В.А, який на той час був начальником Головного управління Національної поліції у Київський області)

Про саме переслідування, таран та інтерв’ю із Пайкіним можна подивитися нижче

Фото та відеозаписи за участю цього водія гуляють інтернетом і досі.
Ось, наприклад, Оболонь

А от Новокостянтинівська:

А от Куренівка:
Хрещатик:


А от новина з Дніпропетровська, ще коли міліція була:

І таких відосів просто безліч, до яких вже сміливо можна додати вчорашній:

А от якщо трохи відійти від автомобільної тематики, у досьє пана Пайкіна можна знайти наступне:
Встановлено, що Пайкин, що є інвалідом 1-ї групи, вдень 7 червня 2017 року на засіданні комісії з розгляду актів порушення правил користування електричною енергією став навмисне ушкоджувати майно “Київенерго”. Так, через незгоду з залученням до матеріальної відповідальності за порушення правил користування електричною енергією, обвинувачений розбив ноутбук, що стояв перед ним на столі. Потім Пайкин розбив скляну шафу і дістав звідти сувенірну булаву.
Суд оштрафував на 8,5 тис. грн киянина Олександра Пайкин за погром офісу компанії “Київенерго” сувенірної булавою.

Цікаво те, що у вигляді покарання, завжди на Пайкіна накладається покарання у вигляді штрафу, які він ніколи не сплачує.

Так, Пайкін – психічно не урівноважена особа, яка ніколи навіть не отримувала водійського посвідчення. Він бачить різних бісів, дияволів і т.д. Але виходить, що правосуддя та спеціальна медицина безсилі. Чи може чогось чекають? Відвертого криміналу? Ну, тоді виходить, що жоден киянин і жоден платник податків не застрахований від дій цього чоловіка і по суті система не працює взагалі.

Mission News Theme by Compete Themes.