Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Бухий мужчінка на Мерседесі любить музику…

Бухий мужчінка на Мерседесі любить музику

Відео — https://youtu.be/anlMdY2zN2g

Сьогодні близько 8-ої прокинулась від гучної музики в дворі, яка лунала у когось з машини. Думала, як завжди, зараз поїде. Коли одну і ту саму пісню включили 3й раз, пішла подивитись, що там.
А там все просто — п'яний мужчінка танцює під музику зі своєї машини. Взяла газовий балончик і вийшла поговорити. Мужчина був дуже сильно п'яний, в стані "ти мене поважаєш".
Після кількох спроб попросити, щоб він зробив тихіше, зрозуміла, що його стан не сприяє засвоєнню та відповідній обробці інформації і викликала 102. Сказали чекайте. Мужчина в той час нарешті вимкнув музику і перемістився на лавочку, дістав із сумки пістолет, показав його мені і засунув за пояс. На питання, чи має дозвіл, показав мені його, показав, що він не заряджений. Пішов далі пити. На лавочці стояла майже пуста пляшка якогось алкоголю. Після виклику міліції я трошки почекала, хвилин 7-10, а потім пішла додому. Під час очікування, на балкон першого поверху вийшли люди покурити. На питання, чи не заважала їм музика, сказали, що нічого не чули (я живу за 4 під'їзди від них прокинулась від музики, машина стояла прямо навпроти їх балкона). П'яний мужчина з пістолетом почав казати, що так як я зробила — робити не можна, за все треба платити і що я заплачу. Декілька разів повторював мою зовнішність, щоб запам'ятати, а потім під'їзд, в який я зайшла. Ніхто на мій виклик, звісно ж, не приїхав.
А, і головне — він тільки що поїхав на своїй машині.
Тож, якщо побачите #Mercedes #A160 #CA9191CE — передавайте вітання, дуже «кльовий» мужчіна.

Київ, Ревуцького, 7

Бухий mužčínka на Mercedes любит музыку

Відео — https://youtu.be/anlMdY2zN2g

Сегодня около 8-го проснулся от громкой музыки во дворе, которая жалобно в чьей-то машине. Я думал, как обычно, сейчас иду. Когда одна и та же песня включена в 3-й раз, пошла посмотреть, как дела.
А там просто — пьяный mužčínka танцует под музыку из своей машины. Взял газовый спрей и вышел поговорить. Мужик очень пьян, в состоянии "Ты меня уважаешь".
После нескольких попыток попросить, чтобы он сделает тише, понял, что его состояние не способствует ассимиляции и соответствующей обработке информации и вызвало 102. Они сказали ждать. Мужик в то время наконец выключил музыку и переехал на скамейку, достал пистолет из сумки, показал мне и положил за пояс. По вопросу, показало ли мне разрешение, показало мне, что оно не было взимается. Пошел пить. На скамейке почти пустая бутылка алкоголя. Позвонив ополченцу, я немного подождался, минут 7-10, а потом уехал домой. Пока ждали, люди вышли покурить на балконе первого этажа. По вопросу, разве они не мешали музыке, сказали, что ничего не слышали (я живу 4 дорога от них проснулась от музыки, машина стояла прямо напротив их балкона). Пьяный мужчина с пистолетом начал говорить, что как и я — ты не можешь сделать, все, что надо платить и что я заплачу. Несколько раз повторял свой внешний вид, чтобы вспомнить, а потом дорогу, в которую я вошел. № один на мой вызов, конечно, прибыл.
А, а главное, он только что отправился на свою машину.
Так что если вы видите #Мерседес #А160 #CA9191ce — дарите поздравления, очень "крутой" mužčína.

Киев, Ревуцького, 7 год.
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.