Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У КИЄВІ ЗАТРИМАЛИ ІНОЗЕМЦЯ, ЯКИЙ ПЕРЕВОЗИВ 31 КГ КОКАЇНУ…

У КИЄВІ ЗАТРИМАЛИ ІНОЗЕМЦЯ, ЯКИЙ ПЕРЕВОЗИВ 31 КГ КОКАЇНУ

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 6 Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служба безпеки України викрито контрабандний канал постачання наркотичного засобу кокаїн з країн Латинської Америки в Україну, який здійснювався за допомогою морських вантажних перевезень.

Так, у лютому 2020 року до морського порту «Південний» на території Одеської області прибув вантажний корабель з контейнерами з Латинської Америки.

У ході поглибленого митного огляду контейнеру з автомобілями виявили та вилучили 31 брикет з порошкоподібною речовиною загальною масою близько 31 кг. За результатом експрес-тесту встановлено, що в середині брикетів містився кокаїн.

Надалі співробітниками СБУ спільно з працівниками Київської місцевої прокуратури № 6 встановлено особу, який після отримання «товару» мав на меті перемістити його до однієї з країн Європейського Союзу.

За результатами проведення спільних заходів на території міста Києва в порядку ст. 208 КПК України затримано іноземця, в автомобілі якого у спеціально виготовленому сховищі виявлено зазначені брикети з наркотичною речовиною.

Орієнтовна вартість вилучено кокаїну на «чорному» ринку становить понад 100 млн гривень.

Наразі іноземцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання та пересилання наркотичних засобів з метою збуту.

До Печерського районного суду міста Києва внесено клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове слідство триває.

Прес-служба Прокуратура міста КиєваИсточник

Mission News Theme от Compete Themes.