Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Віталій Кличко :…

Віталій Кличко :

​​ℹ️За минулу добу Київ отримав ще 14 лабораторно підтверджених випадків захворювання. Таким чином, у столиці вже 24 хворих на COVID-19.

Із 14 нових лабораторно підтверджених випадків 8 хворих — жінки (від 25 до 49 років) та 6 чоловіків (від 23 до 56 років). Із 24 зареєстрованих випадків, 22 випадки — інфікування киян, що повернулися з європейських країн. Переважно, з Франції, Німеччини та Iспанiї. Два випадки – місцеве зараження від хворих із Житомирської області та Києва. На сьогодні 13 з 24 хворих перебувають в лiкарнях Києва. 11 хворих – на самоізоляції та отримують лікування вдома під контролем лікарів.

?У столиці на сьогоднішній день протестовано швидкими тестами 594 мешканця міста. А 22 зразки відправили в «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» для підтвердження чи спростування діагнозу.

❗️Місто отримує інформацію від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», куди відправляє тести киян на підтвердження чи спростування діагнозу. Результати лабораторних досліджень надходять нам щодоби. Всі цифри ми оприлюднюємо. І на сьогодні маємо підтверджених 24 випадки!

Можливо, в МОЗ, де дають цифри по всіх регіонах, десь не зовсім коректно порахували. Ми розуміємо, як сьогодні всім складно.
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.